Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
17.1.2018, 14:33
 
 
Kromě čtyř ex-slávistů v českém olympijském výběru využije dva bývalé sešívky i slovenská reprezentace, do Korei se vydají naši bývalí obránci Juraj Valach a Dominik Graňák, který má ve slovenské nominaci nejvíc reprezentačních startů.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
16.1.2018, 23:34
 
 
Pro ty, kterým (stejně jako mně) utekl prosincový rozhovor s Tomášem Šmerhou: odkaz
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
15.1.2018, 15:38
 
 
Reakce na PJH: postup do extraligy tady opravdu není v p...
Soudě podle výmluvného ticha ze strany některých, co tu pána s upřímným pohledem druhdy plamenně obhajovali, tak mu možná nevěří už ani oni... Tím nechci dmýchat vášně, které tu naštěstí sympaticky utichly. Mimochodem, opravte mě, možná se pletu, ale já si coby poslední větší mediální výstup Pittera vybavuju tu šarádu, kterou chtěl dluhy hráčům umáznout udělením pokut za poškozování dobrého jména klubu ve stejné výši, což by se možná dostalo do ekonomických učebnic, kdyby mu to záhy nebylo příslušnými místy zatrhnuto coby 3,14čovina.
Jinak Zigo je určitě potenciálně zajímavější posila než ten nedávný tragéd z Plzně, ale on sám v tom rozhovoru celkem jasně říká, že ho Hradec pustil se rozehrát a pokud mu to bude lepit, půjde zase zpátky k sekačkám.Krokové variace nápadně připomínají přešlapování na místě.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
11.1.2018, 13:21
 
 
Jedna věc je obrana, kde při zraněních opor hrají mladí kluci, ale zároveň jsme i směrem dopředu poslední zápasy neproduktivní. Inkasovat v Litoměřicích dva góly by nemělo vadit, ovšem za předpokladu, že jim jich pět nasázíme. V téhle souvislosti je škoda, že letos velmi potentní Dan Vrdlovec odchází z Ústí namísto k nám posílit konkurenci ve Varech. Je ovšem otázka, jestli je to doopravdy konkurence, protože zatímco u Varů víme, že zpátky nahoru chtějí, u nás je to už spíš jen přání fanoušků, zatímco bankrotář vykládá ty svoje krokové variace.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
6.1.2018, 00:08
 
 
Pokud si někteří zkazili páteční pozdní večer sledováním toho horroru, co naše dvacítka předvedla ve 2. třetině, může nás "utěšit", že v tomhle výběru není už jediný hráč se sešívanou minulostí. Je to pochopitelně útěcha planá, protože absence slávistů v juniorské repre znamená jen to, že prostě máme stále slabší juniorku. Vloni byl jedinou naší stopou, a to ještě notně dávnou, Filip Chlapík, rok předtím spolu s ním i skutečný odchovanec Dominik Mašín (na MS dvakrát), před ním Ronald Knot, jehož odskočení si domů na jeden špíl a následný odchod k Pirátům je taková smutná kuriozita letošní sezóny. Vzpomínky na sešívané junky, co vozili z MS medaile, to už je strašně dávno. Zlatí Angel Krstev, Honza Sochor, Pepa Vašíček (R.I.P.), Zdeněk Šmíd, Honza Chotěborský, David Pojkar, Mára Tomica a bronzoví Roman Červenka s Míšou Borovanským a Markem Kvapilem, všichni v určitém bodě kariéry hráli za Slavii.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
5.1.2018, 12:12
 
 
Pokud se nepletu, premiéra Vecky mezi seniory? Byť díky okolnostem. A v sestavě i další junci.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
3.1.2018, 16:24
 
 
Reakce na hojas: kdy by měli zpátky naskočit Drtič a Nov...
Endy je skutečně rozdílovej hráč, opravdová posila. A ono se to ví ... odkaz
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
15.12.2017, 14:05
 
 
Vítej doma, Ďolíku Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
14.12.2017, 11:26
 
 
Přiznávám to nerad, ale tohle se haldařům na mou duši povedlo: odkaz
Už ty movemberové se jim povedly, čekal jsem nějakou růžovou ohavnost, ale bylo to pěkné. A tyhle jsou fakt pecka. Nahrává jim jejich tradiční modrá, nám by zase určitě slušela nějaká mikulášská varianta. Třeba to někdo povolaný vezme jako námět na příští rok.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
11.12.2017, 15:31
 
 
Reakce na PJH: tak toto jsem napsal před rokem...Tak mar...
Tohle mě coby nadšeného kartičkáře neskutečně s*re. Psal jsem to už několikrát, postup Slavie do extraligy se přesně kryl s tím, jak v ČR začaly vycházet hokejové kartičky (tehdy APS), takže až do té ostudy před dvěma lety jsme měli kádry jednotlivých sezón krásně zdokumentované. Že se i po sestupu dá pro sběratele-klubisty pořád něco udělat, ukazuje třeba klubový set Varů, který právě vyšel. Pokud si firma postěžuje, že ze Slavie se jim na nabídku ani neobtěžovali odpovědět, co už na to říct. Já vím, je to prkotina, ale dobrá ilustrace toho, jak klub funguje. Jen aby náš koumák Pitter nezažaloval formu za znevažování dobrého jména klubu...
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
9.12.2017, 22:23
 
 
Reakce na Pavlik33: Opět bída s posledním s kým by chtěl...
Tohle je taková ta sešívaná tradice, v jisté části roku nepřehlížet jisté kurzy...řekl bych Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
5.12.2017, 01:11
 
 
Reakce na czech: Taková zajímavost: https://www.sport.cz...
To asi souvisí s tím, že Kladno by rádo výš, zatímco my pořád provádíme ty krokové variace "radši teď dva zpět, aby potom (někdy, neví se přesně, ale za dlouhou, až tu bude majitel, co není plajte) nějaké kupředu." Pohlův příchod je každopádně milá malá vzpruha.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
29.11.2017, 15:05
 
 
Když se náš někdejší nadějný junior Tomáš Andres po sezóně ve Finsku letos vrátil nikoliv k nám, ale do druholigového Tábora, vypadalo to na pořádný krok zpátky. No ale trochu nenápadně se z Tábora odrazil k angažmá ve francouzském týmu Nice. Už stihl za 8 zápasů nasbírat 10 kanadských bodíků. Na webu klubu ho vítají článkem s lichotivým titulkem "Diamant k vybroušení" a sympatickou fotkou Tomáše v sešívaném dresu, kdo vládne francouzštinou, může si počíst tady odkaz
Slávistická stopa v současném kádru Nice je docela silná, vedle našeho někdejšího juniora Martina Mazance hraje v obraně i sešívaný mistr Lukáš Špelda, před sezónou klub opustil další exslávista Bohdan Višňák.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
21.11.2017, 10:17
 
 
Výborný výsledek, navíc se ukazuje, že pravidlo "hraje Endy - bodujeme" je silnější než "chytá Polívka - nebodujeme" :-)
Sportovní oddělení Českého svazu ledního hokeje vyhlásilo našeho dorostence Jardu Brože hráčem října ve své kategorii odkaz O patro výš byl oceněn kladenský junior Tomáš Vildumetz, který v minulosti strávil v sešívaném dorostu a juniorce dvě sezóny, než odešel vloni hrát do juniorky švédské Karlskrony. Škoda, že se po ročním pobytu na severu nevrátil k nám, má bvíc kanadských bodů než naši dva nejlepší junioři dohromady :-)
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
13.11.2017, 12:48
 
 
Tak když odhlédneme od emotivních míchání pojmů a dojmů, konstrukcí útěšných mýtů a zástupných vysvětlení nepříjemných pravd, tak střízlivě vzato zrovna sezóna 13/14 Jardy Bednáře mluví řečí čísel celkem jasně: ve 47 zápasech 48 kanadských bodů za 17+27. Napsat, že byl Jarda tahounem týmu, je skoro eufemismus, protože druhý v pořadí bodování byl z obrany Káca s cifrou 27, střelecky pak za Jardovými sedmnácti góly druhý snajpr v pořadí Juraj Valach nastřílel rovněž z pozice beka gólů jedenáct. Takže z téhle sezóny ten nejkrásnější představitelný dres, kterým je dres slávistický, Bedýnkova jmenovka rozhodně nehyzdí.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
8.11.2017, 11:09
 
 
Hodnocení hráče, kterého většina z nás asi letos neviděla hrát, protože EBEL je tak trochu mimo hlavní proud (leda, že by se zase oživily ty nesmyslné spekulace, že tuhle ligu bude hrát Slavia), je věc ošidná. Budu moc rád, když se Markovi, který přichází na přestup, bude u nás dařit. Prohlášení o touze rozhodovat zápasy naznačuje sebevědomí, snad oprávněné. Střízlivý pohled prozradí, že kompletně dospělých sezón odehrál zatím pět, letošní je jeho šestá. V extraligovém Chomutově se bodově moc neprosazoval, v prvoligové Kadani naopak slušně. Snad si střeleckou produktivitu, kterou ani v EBEL letos nepředvedl, schoval k nám.
V souvislosti s tím kvituju odchod Ondřeje Kopty na zkoušku do Vsetína, očekávání nenaplnil a kádr není nafukovací. Smysl by mělo i ukončení působení Vracovského, který očekávání rovněž nenaplnil, v bodové jalovosti už dosáhl mety Vojty Tulačky a ve 4. lajně jen zabírá místo našim juniorům. To není nějaký útok na kafku, ale konstatování očividného.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
2.11.2017, 15:38
 
 
Reakce na kafka: Čoveče, Tobě nějak ten náš mladík leží ...
Ale kdepak, neleží, je mi v podstatě fuk. Jen jsem poukázal na to, že hráč, který přišel coby posila do útoku, mimochodem hned šel do první lajny, se bohužel absolutně bodově neprosazuje. Když sem šel, tys o něm napsal, že "Vracovský je dobrý. Hodně šikovný na puku, dobře si umí vybrat místo pro zakončení." No, zatím nic z toho nepotvrzuje. To je celé.
Samozřejmě, že žiju jinde, než ostatní. My každej žijeme někde jinde, nemohli bychom přece žít všichni na jednom místě Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
2.11.2017, 14:00
 
 
Tak další komentář na hokej.cz objasňuje start Pavla Kolaříka za Kobry tím, že se "nevešel do sestavy Slavie". A pro jistotu dodává další pro nás jistě "příjemnou" informaci, že náš odchovanec Viktor Nestrašil je na zkoušce v Prostějově. O jeho aktuální formě nemám nejmenší představu, ale horší než zcela nulový Vracovský by asi mohl být jen těžko.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
2.11.2017, 09:12
 
 

V někdo bližší detaily o tom, proč Pavel Kolařík nehrál v Třebíči a naopak nastoupil ve Slaném za Kobru proti Mostu? Na hokej.cz konstatují, že "gól a asistenci si pak připsal veterán Pavel Kolařík, který naposledy působil v pražské Slavii." Doufám, že to neznamená, že působil, ale už dopůsobil. Ani tak moc nechápu, proč v den zápasu Slavie nastupuje Pavel za Kobru, ale třeba někdo ví něco víc.
Ukazuje se, co to znamená posílit kádr. Endy boduje v každém zápase, ke kterému nám ho Brod pustí, naopak nadějný mladík Vracovský je na krok od statistik jiného plzeňského šikulky Vojty Tulačky, co měl vloni deset zápasů bez jediného bodu.
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
31.10.2017, 19:42
 
 
Náš odchovanec Jirka Patera se z pozice cca pátého až šestého gólmana Las Vegas nečekaně i z USHL přiblížil eventuálnímu debutu v NHL odkaz Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže