Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Dorost B:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2007)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2008)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2009)  tým 3.třída (2010)  tým
2.třída (2011)  tým 1.třída (2012)  tým

Články o mládeži

neděle 20.5.2018 | Klub

Informace pro rodiče všech hráčů mládežnických kategorií

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (GDPR) vás žádáme o poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů. Všem rodičům aktuálně posíláme formuláře do e-mailu, prosíme o jejich vyplnění a odevzdání vedoucím či trenérům příslušných kategorií. Pokud nemáte možnost formulář vytisknout, můžete si ho vyzvednout na vrátnici zimního stadionu.

středa 16.5.2018 | David Mencl

Mladí slávisti se v Pekingu bavili: Hokej, památky, nebo trdelník

Po dlouhé sezóně se vydaly asi tři desítky mladých slávistů do čínského Pekingu, kde se účastnili mezinárodního turnaje. Kromě hokeje si ale užili i kulturní program. Navštívili několik světoznámých čínských památek, okusili tradiční čínskou kuchyni a vyzkoušeli si i základy kung-fu. Den před návratem navíc dorazili i na recepci na české velvyslanectví.

úterý 8.5.2018 | Jakub Slunečko

Radikální změny u juniorů. Konec maturantů a pokaždé prodloužení

Do nové sezony 2018/2019 připravil Český svaz ledního hokeje zásadní změny v juniorské extralize, kterou hraje také Slavia. Nově byla soutěž seříznuta o jeden ročník nejstarších hráčů a navíc bylo zavedeno pravidlo, podle kterého se po každém zápase bez ohledu na výsledek bude hrát prodloužení. Co si o tom myslí mladí slávisti?

pondělí 7.5.2018 | Jakub Mezlík

Mladí slávisté vybojovali na turnaji v Číně stříbrné medaile!

Hokejisté ročníků 2003 a 2004 si odvezli z turnaje v čínském Pekingu stříbrné medaile. V konkurenci dalších šesti týmů obsadili druhé místo za vítězným Chabarovskem. Jejich mladší kolegové (ročníky 2005 a 2006) skončili ve své kategorii na pátém místě.

úterý 1.5.2018 | Jakub Mezlík

Slávisté bojují v čínském Pekingu o medaile

Mladí hokejisté Slavie vyrazili na přelomu dubna a května na mezinárodní turnaj do hlavního města Číny. Na pekingském Olympic City Cupu bojují o úspěch ve dvou kategoriích U12 (hráči ročníku 2005 a 2006) a U15 (2003 a 2004). Starší kategorie dosud prohrála pouze jediný zápas a odveze si domů medaile.

čtvrtek 26.4.2018 | Redakce

VIDEO: Momenty sezony, ročník 2010