příp. | čtvrtek 4.8.

M. Boleslav - Slavia

příp. | čtvrtek 11.8.
Slavia - Kladno

Hertl ve Zlaté Hokejce druhý!

26.6. | Obrovská gratulace! Slávistický odchovanec Tomáš Hertl má za sebou skvělou sezonu! V letošním ročníku NHL posbíral 57 bodů a se San Jose Sharks došel až do finále Stanley Cupu. V sobotní anketě Zlatá Hokejka se navíc umístil na výborném druhém místě hned za Jaromírem Jágrem. „Je to pro mě obrovská čest. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří mi fandili celý rok a stáli při mě,“ vzkazuje Tomáš svým příznivcům.

Slavia přeje všechno nejlepší

20.6. | Sportovní manažer sešívaných Luděk Bukač dnes slaví své 49. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví.

Jiří Doležal starší do Mostu

2.6. | Dvaapadesátiletý kouč Jiří Doležal bude ve své trenérské kariéře pokračovat na severu Čech, na angažmá se dohodl s Mostem. V uplynulé sezoně dovedl mladší dorostence Slavie do čtvrtfinále ELIOD extraligy.

Otevírací doba fanshopu

16.5. | Slávistický fanshop bude po skončení sezony otevřen vždy v úterý a ve čtvrtek od 15 do 18 hodin. Zastavte se u nás a ukažte svému okolí, komu fandíte!

Hrál za Spartu, fandí Slavii

4.5. | Dávám přednost Slavii, prozradila tenisová legenda Jan Kodeš. Přečtěte si článek zde.

Archiv aktualit

P Tým Tým Z S B
1. LIT Litvínov 12 42:27 25
2. KVA K. Vary 12 42:34 20
3. SLA Slavia 12 34:36 17
4. JIH Jihlava 12 25:46 10

Rozpis ledu

Mládež - letní příprava 2016  |  Stav k 29.4.2016

Brankáři mládež - letní příprava 2016  |  Stav k 29.4.2016

Již zveřejněné rozpisy mohou být ještě později upravovány.

Hlavní partner

Remoex

Oficiální partneři

Odběr Newsletteru