Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Rihic4
 
karma +1 Reagovat
8.12.2016, 11:15
 
 
Reakce na KISS: Jestli krev byla po zásahu holí do oblič...
Jasný. Dělám chytrýho, ale koukal jsem na tipsportu a tam to jelo jednou v opakovačce.
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
8.12.2016, 11:06
 
 
Reakce na Rihic4: Tak jestli jde o ten zákrok ve 2 tř., ...
Jestli krev byla po zásahu holí do obličeje,tak je to samosebou něco jiného. Z mého pohledu to vypadalo, že se zranil až tím nárazem na mantinel. Teď jsem se pokoušel si ten zákrok najít na videu, ale bohužel neúspěšně. Z archivu mi nejde přehrát nic.
 
 
Rihic4
 
karma +1 Reagovat
8.12.2016, 10:51
 
 
Tak jestli jde o ten zákrok ve 2 tř., tak tam dostal Šagát někde na kruhu hokejkou přimo do obličeje a jestli pak někam doklouzal nebo nedoklouzal je asi jedno. Ten rozhodčí tam neni sám a tohle nebylo nic spornýho Smajlík ..4. min
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
8.12.2016, 10:29
 
 
Reakce na afaika: Odpověděl sis sám, ano nepíská se rovi...
Neviděl co? Tak ještě jednou. Ke kontaktu hráčů došlo někde u kruhů (nejmíň 5m od mantinelu) a rozhodčí to jako faul nepískl. Proč Šagát tak tvrdě narazil do mantinelu se musíš zeptat jeho, ale nikdo ho na mantinel nenarazil, tam už dojel sám, tedy dojeli tam oba po břiše. A nic na tom nezmění ani sebevětší kaluž krve.
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
8.12.2016, 10:21
 
 
Reakce na KISS: Fakt si myslíte, že si rozhodčí dělá čár...
Odpověděl sis sám, ano nepíská se rovina a pak se to nesmyslně kompenzuje na obě strany a tj. na prd a ovlivní to hru. Add Šagát - myslíš, že se na mantinel narazil sám? A rozhodčí u toho stál a tak nějak neviděl a neviděl toho mnohem víc. Zato u nás viděl i to, co nebylo. Máš pravdu, po čtvrtém gólu se jen dohrávalo, ale já se tomu vůbec nedivím. Jen doufám, že platí, že na každého dojde...
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
8.12.2016, 09:57
 
 
Fakt si myslíte, že si rozhodčí dělá čárky a v závěru takhle pitomě vyrovnává? Souhlasím, že pískal absolutní kraviny (hlavně tedy vyloučení Nováka a Kadlece, dokonce souhlasím, že nás v průběhu několikrát poškodil, ale to chcete říct, že vyloučení za jasný faul 20s před koncem a vystřelení puku o 10s později byla nějaká kompenzace? Že od Šagáta byla krev až ke střídačce opravdu neznamená, že byl faulován (ale ani že nebyl), to si udělal po nárazu do mantinelu, ke kontaktu hráčů došlo už někde na kruhu. Celkově rozhodčí pískal úplné kraviny. V první třetině nejprve pustil několik hodně sporných zákroků Dukly, ale nakonec vyloučil Dundáčka za nic, chvíli jsem čekal, že dá dvojku našemu hráči za ten let plavmo. Po tom nesmyslu s vyloučením Kadlece zase nesmyslně vyloučil Jergla. Chápu frustraci Kruliše (jinak se mi docela líbil), ale za to sekání mohl těžko dostat jiný trest než dvojku a neomlouvá ho to, že těsně před tím mu vysekl hokejku hráč soupeře, což si rozhodčí tak nějak nevšiml.
Nejhorší na včerejšku je fakt, že jsme prohráli naprosto zasloužene, Jihlava byla nejméně po dvě třetiny lepší. Zatímco se sekačkama jsme si těch 2:5 asi nezasloužili, včera se po čtvrté brance už jen dohrávalo.
 
 
Pádlo
 
karma 0 Reagovat
8.12.2016, 09:43
 
 
No tak on pan Vlk ordinuje soupeřům hořké kapky, to už jsme se přesvědčili vícekrát. Hra Jihlavy na (za) hranici pravidel a ještě pomáhá rozhodčí, to se nedivim že to Razýma vytočilo.
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
8.12.2016, 09:37
 
 
Reakce na safa19: Možná proto nastalo to poslání Jihlavy...
Poprvé jsem viděla vytočeného Razýma. A všiml sis, jak se po zápase báli pruhovaní odjet z ledu? Kdyby jim někdo namlátil, ani bych se tomu nedivila. Od Šagáta byla krev od branky až na střídačku, skoro deset minut se nehrálo, jak se odklízela, ale ti tři šašci nic neviděli Smajlík . Takhle prasácky odpískaný zápas jsem za celá léta neviděla. Snad z toho vedení vyvodí důsledky (veto, stížnost). Druhý zraněný je Kverka. Ale nějak mi unikl ten třetí, kdo to je?
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
8.12.2016, 07:52
 
 
Reakce na petr9608: A nakonec vyloučení 8:9, tj. Jihlava...
Možná proto nastalo to poslání Jihlavy do 3 v poslední půl minutě. Prostě klauniáda! Ono ve finále ani nejde tak o počet vyloučení, ale počet nepotrestaných faulů a odpískaných nefaulů. Tři naši zranění hráči vypovídají o všem!
 
 
petr9608
 
karma -196 Reagovat
petr9608 | Praha 5
8.12.2016, 00:19
 
 
A nakonec vyloučení 8:9, tj. Jihlava jich měla více. To jsou ale paradoxy.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
7.12.2016, 22:27
 
 
Rozhodčí by potřeboval kopačku do zadku aby se probral.... Smajlík Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
7.12.2016, 22:20
 
 
Co to dneska pískalo za maníka, to se Eden nestačí divit! Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Rihic4
 
karma +1 Reagovat
7.12.2016, 19:35
 
 
Jezis..co to piska za saska Smajlík
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
7.12.2016, 16:24
 
 
Kamarád mi poslal smsku, že má dva lístky na evropskou ligu - Sparta versus Bern v O2 aréně... jestli půjdu Smajlík No, jsou věci, co vážně nedám, krom bunjee jumpingu je to právě zápas, kde bych měl fandit Spartě - proti komukoliv na světě....
 
 
Burky79
 
karma 0 Reagovat
7.12.2016, 16:00
 
 
Reakce na Sundance: Jj, před pár lety tu byl jeden fanou...
Co jsem s ním mluvil posledně, tak vzpomíná Smajlík
A luk se šípy vyměnil za foukačku Smajlík
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
7.12.2016, 14:54
 
 
Reakce na kafka: Musíš pracovat efektivně a hlavně si pr...
tak to jo... konečně už víme, proč se do Phy stahuje za prací tolik náplavek...:-)
žádné vyšší výdělky, lákají je světla velkoměsta ...
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
7.12.2016, 14:51
 
 
Reakce na Weetek: S námi několik let pracoval kolega z E...
Jj, před pár lety tu byl jeden fanoušek, člen FK, který pracoval ve firmě s jedním Ekvádorcem, co tu žil.
Vypadal jak ten jejich latino Indián, na Kofce (hospoda u O2A), kam se dříve hromadně chodilo před mačem a poté na "dohráno", jsme ho dokonce slavnostně přijali do C.D.M. (měl už věk), uměl fajn česky a chlastal za dva... nijn, kde je mu konec, asi už zase lítá po pralesa s lukem.... s naší šálou kolem krku, doufám...
A k tvé poslední poznámce: byť máme jiný pohled na to kde vznikl problém, snad neprozradím nic tajného když tu řeknu, že jsme se na KL před mačem krátce venku pobavili s koučem, nic zásadního, žádné hluboké myšlenky, nicméně bylo patrné, jak ho ta "nejasná" situace fuckt trápí ... asi všichni uznáme, že na současné tabulce má kardinální zásluhu právě jeho maličkost. Konkrétně, právě na tom KL s tím torzem asi sám moc nevěřil v úspěch, ale jak díky přístupu hráčů samotných, tak právě hlavně díky výbornému koučováni jsme nakonec brali všechno. Moc jsem mu to v tu chvíli přál !
 
 
kafka
 
karma +49 Reagovat
kafka | pilshovado
7.12.2016, 14:42
 
 
Reakce na vvs: No já nebyl letos ani na jediným zápase, ...
Musíš pracovat efektivně a hlavně si práci pořádně naplánovat.
My tady u nás na venkově chodíme do práce už ráno. A než dorazíte do svých kanclů na březích Vltavy Vy a začnete nás otravovat, máme už zase sebou odpracovaný minimálně 4 hodinky. I proto můžeme pak jít domů nejpozději v 16:00 a podvečery klidně můžeme trávit třeba právě na hokeji... Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
7.12.2016, 14:27
 
 
Reakce na Sundance: Jj, souhlas se vším. Pamatuju podobn...
S námi několik let pracoval kolega z Etiopie. Vzal jsem ho poprvé na hokej v létě na přípravu v Edenu proti myslím Nižněkamsku nebo nějakému jinému ruskému týmu a byl hrou absolutně nadšený. Pak jsme šli na ligu do O2 a bylo rozhodnuto - koupě permice a nábor asi čtyř dalších Afričanů, co tu v Praze znal. Chodil pak věrně po zbytek doby, co v ČR žil. To prostředí má úroveň, člověka to snáz chytne. V Edenu by v podmínkách jako teď zápas ani nepřežili... Smajlík
Barca je fenomén sám o sobě. Když jsem byl na zápase s Rayo Vallecano (shodou náhod můj další oblíbený klub z La Ligy), seděl jsem až úplně nahoře na ochozu prostě proto, že celý stadion byl fakt reálně plný. Na zápas s klubem, který ten rok tuším sestoupil... O týden později hrála Barca venku, tak jsem si zašel do haly Palau Blaugrana vedle fotbalového stadionu na futsal. Hala opět téměř komplet vyprodaná, skvělá atmosféra, rodiny s dětmi, po zápase hráči s diváky na tribunách... Hned vedle je mimochodem i ledová plocha, kde hraje svoje zápasy hokejový tým Barcelony, ale bylo zrovna po sezóně. Slavií se kdysi mihnul slovenský útočník Tomáš Chrenko, dnes sportovní manažer Nitry, který rok za Barcelonu hokej hrál.

Přesně jak píšeš, my teď hlavně musíme vůbec přežít a v budoucnu pozitivní image klubu znovu vybudovat a lidi přitáhnout. Vztekat se nad současnými návštěvami je úplně zbytečné, plně odpovídají všemu tomu, co se okolo klubu událo a pořád děje.
 
 
Petr9608
 
karma -196 Reagovat
Petr9608 | Praha 5
7.12.2016, 11:35
 
 
A měl Endál v tom Brodě vůbec plnou profismlouvu?

odkaz

No ale možná ano - jsou jasně první, tak asi nějaké ambice na postup tam budou. Ale favoritem č. 1 je letos Vsetín, samozřejmě.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| nábytek
| činky
| vina
| matrace
| umělý kámen
 

Partneři
 


© 2001-2016 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže