Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
19.2.2018, 09:41
 
 
Vynikající výsledek a jsme zase ve čtyřce. Může někdo z případných očitých svědků potvrdit, že jsme skutečně proti Přerovu hráli na tři lajny? Podle webu je z forvardů ve stavu zraněných jen Heldák.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
17.2.2018, 18:09
 
 
Havířov se s JJ nepáral,no holt první liga,NHL je už dávno pryč Smajlík .Někteří nedělají rozdíl a JJ by s tím měl počítat Smajlík .
odkaz
 
 
hope_eden
 
karma 0 Reagovat
hope_eden | Praha
16.2.2018, 23:09
 
 
Reakce na Galen: To je nevysvětlitelné. :)) Jinak, co s...
Galene, vidím, že přesně víš jak to dělat. Zajdi za Pitterem, on Ti to jistě prodá levně a můžeš si kupovat třeba i Jana Havla, a ten by v HCS mohl hrát zadarmo
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
15.2.2018, 21:13
 
 
Reakce na PJH: koukám že Pitter nabízí schůzku na které ...
To je nevysvětlitelné. Smajlík Jinak, co se týče kádru, když už se to skládá takhle, tak bych přivedl i Jana Havla. Smajlík
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
15.2.2018, 15:33
 
 
ČR - Korea : 2 - 1,obrovská převaha našich borců,ale pouze dva góly,no nic moc Smajlík .Na Kanadu a Švýcary by to nemuselo stačit Smajlík , Smajlík .
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
14.2.2018, 21:22
 
 
Jo,kvůli 68 plno čumilů v sektoru pro Slávisty,no vůbec jim nevadilo,že tam stoji a mluví pořád o nejrychlejším hráči první ligy.Před třetí třetinou jsem,už musel jednoho vymravnit,že stoji ve špatném sektoru a ty svoje žvásty,ať si de přednášet do sektoru Kladna.No a nejvíce to rozsekla ta motyka,která měla na krku šálu Kladna a neustále fotila nejrychlejšího hráče první ligy Smajlík .
Škoda,toho druhého bodu,ale hra z naši strany byla docela dobrá.Kladno zatím není tým,který by měl postoupit do extraligy,to by museli sakra přidat a vše zlepšit Smajlík , Smajlík .
 
 
mstr
 
karma 0 Reagovat
mstr | Praha 4
14.2.2018, 20:32
 
 
Dnes výsledek přesně dle mého předpokladu. Už se začínají rýsovat dvojičky na ČF, aby se nemuselo daleko jezdit. Ale proč ne, párkrát se kvůli dědovi JJ vyprodají zimáky a v září hurá na novou sezónu, doufám, že ve WSM lize.
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Amor mi
14.2.2018, 18:49
 
 
koukám že Pitter nabízí schůzku na které osobně vysvětlí věci ohledně týmového kádru Smajlík co takhle kdyby vysvětlil věci ohledně majetkového uspořádání Slavie kterou řeší už přes tři roky s Benýškem...
 
 
profanda
 
karma 0 Reagovat
profanda | kalášterec
14.2.2018, 18:44
 
 
Ty jsi mel jet jako poradce na olympiadu... Smajlík
Umiš bruslit...😀🏒
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
14.2.2018, 17:34
 
 
koukám že to nebudou dávat na odkaz ? si dělají srandu, nejenom že tam nemohu jít kuli náhodným náplavám, ale ještě k tomu to nebudou nikde dávat
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
14.2.2018, 15:34
 
 
Slovensko - Rusko : 3 - 2, Smajlík .

Slavia - Kladno,by také mohlo být 3 - 2,aby ty narozeninové oslavy 68 byly trochu méně bujaré Smajlík , Smajlík .
 
 
pavlik33
 
karma -23 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
11.2.2018, 22:43
 
 
Sild na lepčí misto nemáme nejsou hráči
 
 
sild
 
karma -85 Reagovat
11.2.2018, 20:01
 
 
Tak jsem koukal na tabulku a když nad ní bude nápis "extraliga" řeknu si slušný šestý místo. Ale takhle mi to přijde jako docela smutný pohled...
 
 
bulik75
 
karma 0 Reagovat
10.2.2018, 08:47
 
 
Reakce na hokejveteran: Je to trošku objemnější materiál...
mail: bulik75 zavináč post.cz
 
 
rihic4
 
karma +1 Reagovat
10.2.2018, 08:31
 
 
Zajímalo by mě, co ma p. Mezlík důležitého na práci, když nemůže odpověd na těch pár dotazů.. už deset dní uplné ticho..Né že by to bylo teď to nejdůležitejší..ale stejně Smajlík To je servis
 
 
pavlik33
 
karma -23 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
9.2.2018, 23:11
 
 
Weetek souhlas
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
9.2.2018, 19:53
 
 
Reakce na bulik75: Z kterých týmů složíte ligu Farmářů ...
Je to trošku objemnější materiál a zde bych s tím otravoval, ale pošlete mi e-mail adresu a zítra ten materiál jako nezávaznou variantu máte k dispozici ! Pokud mi sem admin napíše, že to mohu dát k dispozici sem, tak to zařídím .
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
9.2.2018, 15:48
 
 
Reakce na Weetek: Aby nevznikla mýlka: to, že se postoup...
No, Weetek to shrnul zcela přesně... otázka zní, proč proboha Pitter a spol tu Slávii vůbec mají? Proč ji neprodají?
 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
9.2.2018, 11:27
 
 
Reakce na Vyncek: Díky moc Weetek a hokejveteran za Váš ...
Aby nevznikla mýlka: to, že se postoupit nechce, beru jako postoj bankrotáře coby jediného aspoň zdánlivě fungujícího vlastníka. Hráčům bych tohle rozhodně přišít nechtěl, jakkoliv případný (ale zcela hypotetický, s tímhle kádrem podle mě i v případě velkého chtění klubu veskrze nereálný) postup do elh by pro řadu z nich znamenal hledat si jiné angažmá. Když se podíváme na soupisku, hráči se dají zhruba rozdělit do několika skupin. První jsou veteráni, pro které je extraliga uzavřenou kapitolou: Novka, Koláč, Kasík, Jirka Doležal, Kubica. Druhou jsou ti, kteří by na ni neměli ne z věkových, ale výkonnostních důvodů: Ondráček, Krejčík, Kadlec, Jankovský, Pohl, Polívka, pro ty je WSM liga ideální soutěž, ale v elh by paběrkovali na hraně sestavy těch slabších klubů. To není nic proti nim, většinu těch hráčů mám rád a jsem rád, že za Slavii hrají. Beru to tak, že kdyby na extraligu měli, tak by ji hráli, s výjimkou Martina Ondráčka ostatně se Slavií žádný z nich nějak těsněji spjatý není, jsou to v tom lepším slova smyslu profíci, co zkrátka nastupují teď za Slavii. Pak je tu sešívané mládí, řekněme spíš dravé než nadějné, kluci jako Šmerha, Heldák nebo Tejral (což je děsnej smolíček na zdravotní trable, připomíná mi trochu Míšu Borovanského) se zatím jako aspiranti na extraligu moc nejeví. Hráči, kteří by po případném (opakuju, naprosto nereálném a hypotetickém) postupu přes baráž podle mě, a věru že se můžu plést, mohli extraligu hrát, jsou Jindra Barák a Jirka Drtina a vepředu Račuk, Šagát a Šafránek. No a pochopitelně Frodo, ten má našlápnuto skvěle a podle mě už příští rok někde začne jako dvojka, zřejmě u sekačkářů. Je naším velkým štěstím, a myslím, že i pro něj je to letos ještě lepší, než někde sedět pod dekou v kulichu na extraligové střídačce, že se vychytává u nás, ale Slavia a WSM liga mu brzy budou už malé.
Takhle je tedy náš kádr poskládaný. Je evidentní, že ten, kdo ho takto složil, nemá na postup ambice, chuť nebo peníze, zřejmě nic z toho. A proto také podle mě do bojů o baráž reálně nepromluvíme. Hráči nebudou muset ani nic vypouštět, zkrátka jsou ve WSM lize kluby, které mají jasný cíl, koncepci, tomu odpovídající finanční zázemí a kádr; ty o extraligu zabojují a možná jim to vyjde. My to nejsme, šanci na rychlý návrat jsme propásli a teď se nějaké druhé ani neblížíme. Kádr je každou prvoligovou sezónu o kousek slabší a nedějí se vůbec žádné kroky, které by nasvědčovaly změně, např. přivedení silného generálního sponzora, výrazné posílení sestavy (porovnejme naši jedinou posilu Hozáka se zbrojením horní trojky na play off) nebo dokonce i jen veřejné deklarování návratu mezi elitu jako cíle. Pitter s Benýškem, kteří v době Růžičkovy kauzy mocně aktivovali v médiích, jsou dlouhodobě naprosto neviditelní, systém částečně uzavřené WSM ligy nám umožní, pokud nějak fatálně finančně nezkolabujeme, tenhle udržovací režim ještě několik sezon, s už dnes zřetelným postupným ústupem z velké čtyřky do lepšího průměru. I proto si přeju do play off Kladno. Jednak to budou zápasy s nábojem a ať se kdo chce jak chce prsí, fanouškovskou kulisu budou mít díky faktoru Jágr nadstandardní. Navíc to z pohledu klubu nebude ekonomicky provar jako s týmy typu Havířova nebo Přerova, které pražského diváka prostě nezajímají, ale třeba i určitý zisk, takže bychom se nemuseli dočkat před létem toho, že část kádru se bude s klubem natahovat o doplatek výplat a nebude na prádelnu a rolbaře.
 
 
bulik75
 
karma 0 Reagovat
9.2.2018, 10:04
 
 
Reakce na hokejveteran: Já si naopak myslím, že to chápu...
Z kterých týmů složíte ligu Farmářů a WSM ? Jaký by byl rozdíl mezi ligou juniorů a Farmářů ? Kolik týmů z 2.ligy může hrát WSM ligu ? Peníze chybějí všude ...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| nábytek
| činky
| velkoobchod nábytek
| matrace
| umělý kámen
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže