FANOUŠCI
6. března 2012

Přijďte znovu zaplnit Eden!

První zápas v zaplněném Edenu stál za to! Skvělá atmosféra, tisíce prskavek, stovky vlajek a celostadionové choreo. Kdo nedorazil, musí litovat a zároveň má možnost to napravit! Další pátek, další domácí zápas, do Edenu přijede Mladá Boleslav.

V prvním zápase sice hokejisté nevyhráli, snahu a bojovnost jim ale nelze upřít! Podpora bude třeba i v druhém domácím zápase! Věříme, že v pátek dorazí minimálně stejně početná návštěva, co vytvoří ještě lepší atmosféru!

Vstupenky na domácí zápas s Mladou Boleslaví

Ceny vstupenek jsou stanoveny na 100 Kč na sezení a 50 Kč. Prodej na sezení bude probíhat v pátek od 17h na pokladnách v Edenu. Vstupenky na stání jsou v prodeji ve fanshopu v rámci otevírací doby.

Držitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma, lístky si mohou vyzvedávat u slečny Havlákové ve čtvrtek od 13:00 do 16:30 a v pátek od 13:00 do 16:30.

Aby se předešlo frontám u pokladen i vchodů, doporučujeme si koupit lístek už předprodeji a na zápas přijít včas!

Společný support fanklubu a TS

Stejně jako při prvním domácím utkání, bude i na druhém zápase společný support hokejových a fotbalových fans. Dva sporty, jeden klub, jeden kotel!

Choreo

Prskavky:

Před začátkem zápasu bude na tribuně k stání opět rozdáno několik tisíc prskavek, ty zapalte při nástupu hráčů na led! Dvě prskavky v ruce musí mít v tu chvíli opravdu každý! Vyhořelé prskavky položte na zem! Pokud se jen jediná objeví na ledě, znamená to zákaz pro všechna další utkání.

Kartoniáda:

O druhé komerční přestávce proběhne celostadionové choreo. Všechny žádáme o spolupráci!

Tribuna sezení: Na tribuně k sezení budou kartóny rozdány a přilepeny před utkáním na sedačky. Před komerční přestávkou si kartóny připravte a na komerční pauzu povstaňte a kartón zvedněte nad hlavu! Kartóny nepřemisťujte, neničte, neházejte, nemuchlejte a po zápase je nechte ležet na sedačkách.

Tribuna stání: Kartóny budou rozdány až během třetiny a také si je připravte před druhou komerční přestávkou a o komerční přestávce je zvedněte nad hlavu. Po komerční přestávce kartóny pošlete do spodní části tribuny, kde na ně budou připraveny přepravky.

Zimní čepice

Nové ultras čepice z dílny Tribuny sever budou k dostání před zápasem, o přestávkách a po zápase u stupínku megafonisty. Cena je pouhých 60 Kč za kus. Zimní čepice dávají výborný efekt i na hokeji! Neváhejte s koupí, zbývá posledních pár desítek kusů.

Těšíme se na vás v Edenu! Slavia do toho!

Autor Fanklub
ROZHOVORY 5.5.2024

Přikryl se schází ve Slavii s kamarádem. Doufám, že Berymu připravím nějaké góly, usmívá se

Jako mladí spolu začínali v Plzni, teď se po dlouhé době scházejí v jednom týmu. Devětadvacetiletý útočník Roman Přikryl přichází do Slavie jako tvůrce hry a nahravač, Matěj Beran byl v uplynulém ...

ROZHOVORY 4.5.2024

Slavia je dobrá značka. Baví mě, když můžu hráče posouvat, říká nový trenér Vojtěch Šik

Ve svých třiatřiceti letech patří Vojtěch Šik mezi mladé trenéry. Do Slavie by tak měl přinést energii a nadšení, zároveň by ale měl s hráči pracovat třeba na obranné činnosti nebo dovednostech. ...

A-TÝM 3.5.2024

Slavia získala nejlepšího gólmana posledního play-off

Druhou posilou našeho kádru je dvaadvacetiletý gólman Oldřich Cichoň, který naposled působil v Litoměřicích a s úspěšností zákroků 93,8% byl nejlepším brankářem uplynulého play-off Chance ligy.

FANOUŠCI 3.5.2024

Chcete vidět hvězdy světového hokeje v akci? Stále máte možnost!

Nestihli jste pořídit vstupenky na český tým? Nevadí! To ale neznamená, že už nemáte šanci v Praze a Ostravě na vlastní oči sledovat zahraniční hokejové superstar.