21.12.2017, Jakub Slunečko

Mladší dorost vyplenil Karlovy Vary!

Mladší dorostenci Slavie dál bojují ve skupině, kde ještě teoreticky mohou získat v play off. A ve čtvrtek naznačili, že by to nemusela být utopie. Vedoucí tým – Karlovy Vary totiž dokázali přesvědčivě porazit na jeho ledě 4:0. Až do 25. minuty platilo bezbrankové skóre, pak ale udeřil Vjačeslav Sarkisjanc. Důležitá byla branka sedm sekund po začátku třetí třetiny, kterou dal Patrik Martinec. V závěru si Slavia výhru pohlídala, ještě jednou se trefil Sarkisjanc a Martinec.

C4, čtvrtek 21.12.2017, Karlovy Vary - Slavia
Karlovy Vary
0:4(0:0, 0:1, 0:3)
Slavia
Slavia

Branky a nahrávky: 25. Sarkisyants (Hofmann, Rulc), 41. Martinec, 59. Martinec, 60. Sarkisyants (Jágr, Vymětal). Rozhodčí: Němec – Zimmermann, Hřebík. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Diváci: 55. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 0:4.

Karlovy Vary: Bednář – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl, Prošek – Remeš Bílek, Mareček, Rymon, Sapoušek, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, März, Šmajda, Kal.

Slavia: Němeček – Horáček, Srdínko, Němeček, Vymětal, Topol, Kluch, Palát, Kučera – Kvasnička, Sarkisyants, Martinec, Brummel, Hofmann, Slavíček, Rulc, Jágr.