Fanshop představuje novinky a slevovou akci!

12.10.2017, Fanshop HC Slavia Praha

Srdeční záležitost. S takovým motem představil slávistický Fanshop novou kolekci oblečení. Pokud tedy máte v úmyslu obměnit svůj slávistický šatník, tak se rozhodně nezapomeňte stavit pro správnou výbavu u nás ve fanshopu. Vybírat můžete ze tří nových motivů, které potěší malé i velké, fanoušky i fanynky. Navíc se speciální akcí můžete v těchto dnech i ušetřit!

Sleva 30 % na novou kolekci

Nákup nové kolekce se vám teď vyplatí! Až do neděle 15. 10. totiž můžete využít jedinečnou akci, kdy při koupi trička a mikiny z nové kolekce dostanete slevu 30 %. Tu můžete využít přímo v kamenném Fanshopu v Edenu, který je otevřen každé úterý a čtvrtek od 15:00 do 18:00 a také v době domácích zápasů. Druhou možností, kde můžete slevu uplatnit, je eshop fanshop.hc-slavia.cz. Sleva vám bude odečtena ručně po odeslání objednávky. Buďte vyladěni do červeno-bílé!

Fanshop Vás připraví na... všechno

Správná výbava je základ, a na to mikiny a trička nestačí. Prohlédněte si nabídku kšiltovek, šál, placek, puků a ostatních suvenýrů na eshopu. Najdete tam mnoho tipů na dárky, které potěší. Ať už vás nebo vaše blízké.

A pokud si nechcete nechat ujít žádnou z novinek, soutěží a akcí Fanshopu, sledujte facebookový profil, navštivte před zápasem prodejnu a buďte u všeho podstatného, co se u nás děje!