Přijďte na páteční turnaj v beach volejbale, hokejisté hrají společně s fanoušky

15.6.2017, Klub

V pátek 16.6. od 17:00 se v areálu v Edenu uskuteční turnaj v beach volejbale, v němž se představí kombinované týmy hokejistů a fanoušků. Přijďte se podívat a podpořit účastníky. Připraveno bude drobné občerstvení, přítomni budou všichni hráči A-týmu.

Všichni přihlášení fanoušci byli rozděleni do týmů po třech, jejich složení najdou účastníci v e-mailech, rozpis bude zveřejněn v pátek před turnajem na kurtech. Prosíme všechny účastníky, aby dorazili nejpozději v 16:45.

V případě nepříznivého počasí se akce může přesunout na zimní stadion, kde by byl připraven náhradní program na ploše. Prosíme účastníky, aby si s sebou vzali raději i tenisky.